Beursvloer 2018 aanmeldingen

, 03 april 2018

De volgende bedrijven en organisaties hebben zich al aangemeld voor de Beursvloer op 10 april 2018 (bijgewerkt 8-4-2018)
Zie bijlagen voor Vraag & Aanbod
Deelnemers B en MO+ Beursvloer 2018-3             Deelnemers MO Beursvloer 2018-3

Naam organisatie/stichting/vereniging Website:
Albedo Comunicatie & Albedo Network www.albedocommunicatie.nl
Buddy Netwerk https://buddynetwerk.nl/
Budo Gouweleeuw www.budogouweleeuw.nl
CANAL-ART
Cultuurstek Den Hoorn www.cultuurstek.nl
de Bibliotheek Maassluis | Midden-Delfland https://www.debibliotheekmm.nl/
de Bibliotheek Maassluis | Midden-Delfland https://www.debibliotheekmm.nl/
Delft voor Elkaar
Delft voor Elkaar www.delftvoorelkaar.nl
Delft voor Elkaar -Vrijwillige Inzet www.delftvoorelkaar.nl
Delftonstage https://www.delftonstage.nl/
Delftse Molen de Roos www.delftsemolen.nl
Delftse Molen de Roos www.delftsemolen.nl
Delftse Natuurwacht www.natuurwacht.nl
Delftse Uitdaging
Dierenvoedselbank DBD
Doel – GGZ Delfland www.mijndoel.info
Enelex Innovation /Tantiri www.enelex.com  en www.tantiri.com
Faith in Company
Fields of Wonder Www.fieldsofwonder.nl
Geluksroute Delft www.geluksroute.nu/editie/delft/
Gemeente Delft
Gemeente Delft, Publiek Ondernemen www.delft.nl
Gemeente Midden-Delfland www.middendelfland.nl
Gemiva-svg Groep www.gemiva-svg.nl
G-recreatie http://www.g-recreatie.nl/
Happy KidsCare www.happykidscare.nl
Herman Broerencollege http://www.hermanbroerenschool.nu/
Hovenier van der Heijden www.hoveniervanderheijden.nl
Humanitas www.Humanitasdelft.nl www.Home-Start.nl
Humanitas afd Delft Rijswijk Pijnacker-Nootdorp www.humanitasdelft.nl
HUMANITAS Thuisadministratie Delft www.humanitas.nl
IdBmaatwerk Www.idbmaatwerk.nl
Ipse de Bruggen Maatwerk https://www.idbmaatwerk.nl/
JOGG-Delft http://sportiefadvies.nl/jongeren-op-gezond-gewicht/
JumpStarting http://www.jumpstarting.nl
KinderAcademie Delft http://www.kinderacademie-delft.nl/
Koninklijke Harmoniekapel Delft www.harmoniekapel.nl
Korfbalvereniging ODO Maasland www.odomaasland.nl
KWF SamenLoop voor Hoop Delft
Maik van Veldhoven Interim Management en Coaching www.maikvanveldhoven.com
Makro Delft www.makro.nl
Middin, locatie Zinderin www.middin.nl
Mooi Weer Spelen www.mooiweerspelen.nl
NEN WWW.NEN.NL
Nico Jouwe Gespreksleider trainer chrijver http://nicojouwe.nl/
Ontmoetingscentra Pieter van Foreest www.pietervanforeest.nl
Oogvereniging Werk(t) in de regio https://www.oogvereniging.nl/leven-werken/werk/oogvereniging-werkt-ook-in-jouw-regio/
Parkinson café Delft en omstreken Www.parkinsoncafedelfteo.nl
Participedelft participedelft.nl
Pieter van Foreest
Pieter van Foreest, ontmoetingscentrum Delft www.pietervanforeest.nl
Present Delft https://stichtingpresent.nl/delft/
Rabobank Zuid-Holland Midden www.rabobank.nl
Rodi Media ZH http://www.rodimedia-zh.nl/
School’s Cool https://schoolscooldelft.nl/
Scouting Schipluiden https://www.facebook.com/scoutingschipluiden/
Sportraad van Delft www.sportraadvandelft.nl
St Delftse Natuurwacht www.natuurwacht.nl
St misa Www.missionaire-du-salut.org
St.uit de brand + Dierenvoedselbank DBD https://www.stichtinguitdebrand.nl/
Stedenband Delft-Esteli www.delft-esteli.nl
Stichting 015NOW onder constructie
stichting Delft-Freiberg http://www.stichtingdelft-freiberg.nl
Stichting Duurzaamheidscentrum De Papaver www.papaverdelft.nl
Stichting Groenkracht www.groenkracht.nl
Stichting Happy KidsCare https://www.happykidscare.nl/
Stichting Ipse de Bruggen www.ipsedebruggen.nl
Stichting ipse de bruggen https://www.ipsedebruggen.nl/
Stichting Kijk Haar! https://kijkhaar.nu/
Stichting Kindertuinen Delft www.kindertuinendelft.nl
Stichting Kledingbank Delft De Buurvrouw www.kledingbankdebuurvrouwdelft.nl
Stichting Kunst en Cultuur Den Hoorn www.kunstencultuurdenhoorn.nl
Stichting Mentorschap Haag en Rijn http://www.mentorschaphaagenrijn.nl/
Stichting mobiele Clowniek fabriek Www.SMCF.nl
Stichting Philadelphia Zorg https://www.philadelphia.nl/
stichting Pieter van Foreest: verpleeghuis De Bieslandhof www.pietervanforeest.nl
Stichting Present stichtingpresent.nl/delft/
Stichting Rode Feniks www.rode-feniks.nl
Stichting Stedenband Delft-Estelí http://delft-esteli.nl/
Stichting Vitalis www.vitalismaatjes.nl
Stichting Vrienden van Reinier de Graaf www.reinierdegraaf.nl
Stichting Welzijn Midden-Delfland www.swmd.nl
Stichting Wetswinkel Delfland www.wetswinkeldelfland.nl
Stoelmassage Westland http://www.stoelmassage-westland.nl/
Straattheater festival “Mooi weer spelen” https://mooiweerspelen.nl/
TOPdelft www.topdelftdesign.nl
Tramrestaurant Hoftrammm https://www.hoftrammm.nl/nl
Van Ringen Advies http://vanringenadvies.nl/
Werkse! www.werkse.nl
Westvest Notarissen www.westvest.nl
Wijzelf Delft www.delft.wijzelf.nl
Woonbron Delft www.woonbron.nl